Новини

«Агенти здоров’я»

У листопаді 2018 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації був проведений конкурс відеороликів «Агенти здоров’я». В обласному конкурсі взяла участь і вихованка творчого телевізійного об’єднання ЦДЮТ «МИ плюс КОН-ТАКТ» Валерія Жовтоног.

Детальніше...

«Профілактичні програми»

Вітаємо практичного психолога Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Ясько Ганну Юріївну. За зайняте II місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Профілактичні програми». Бажаємо подальших перемог та успіхів.

Детальніше...

«Танцювальний марафон»

3 лютого в актовому залі ЦДЮТ уже традиційно відбувся турнір з сучасної хореографії «Танцювальний марафон», в якому взяли участь вихованці колективу сучасного танцю «Сузір’я» під керівництвом І.А. Корольової.

Детальніше...

«Природа навколо нас»

З 1 по 8 лютого у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського відбувся фестиваль учнівських та родинних колекцій «Природа навколо нас». Вихованці Зразкового вокального колективу “До-Мі-Соль-ка” разом з керівником Ю.Гланц з радістю взяли участь у відкритті та закритті даного заходу.

Детальніше...

«Технологія «Велнес» – концепція здорового способу життя»

24 січня в Центрі дитячо-юнацької творчості відбувся психолого-педагогічний семінар за темою: «Технологія «Велнес» – концепція здорового способу життя».  Доповідь підготовули:  С. Волошкова, І. Корольова, Ю. Батюта, Ю. Гланц та Г. Ясько. А також Практичний психолог закладу Г. Ясько, підготувала  медитацію «Дім». В ході семінару педагоги підвищили розуміння технології «Велнес».

Детальніше...
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < грудня 2060 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31