Новини

«Майстерні лідерів»

У п’ятій «Майстерні лідерів» говорили про мистецтво переконання, а у фіналі проєкту нагородили учасників та експертів

Експерткою останньої в цьому році «Майстерні лідерів», яка пройшла в коледжі 2 грудня, стала психологиня ЦДЮТ Анна Ясько. Вона розповіла лідерам учнівського та студентського самоврядування міста про секрети володіння аудиторією та мистецтво переконання.

Разом лідери відпрацювали ситуації з правильним виходом оратора до публіки, вмінням говорити зацікавлено, навчилися позбуватися соціального страху тощо.

Нагадаємо, в цьому навчальному році за підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту на базі коледжу був реалізований проєкт «Майтерня лідерів», в ході якого молодь міста взяла участь у майстер-класах на теми медіаграмотності, ораторства, соціальної відповідальності за управління фінансами, вирішення конфліктних ситуацій, написання грантових проєктів.

По завершенні п’ятої, заключної, майстерні 2 грудня відбулось закриття проєкту та відзначення його учасників. Експерти майстерень отримали подяки, а учасники – сертифікати. Заступник директора з виховної роботи закладу Юлія Бібік, вітаючи лідерів з проходженням всіх майстерень проекту, відзначила актуальність, значущість та важливість подібних заходів для молоді і побажала, щоб отримані знання обов’язково стали їм у нагоді в подальшому житті та допомогли полегшити вирішення багатьох прогнозованих чи непрогнозованих ситуацій.

Завідувачка відділу молоді та спорту Ольга Качура подякувала всім, хто долучився до проєкту. Зокрема, наголосила, що завдяки тому, що в Конотопській громаді є люди, які мають потужний багаж знань, котрим готові поділитися з молоддю, такі проєкти, як «Майстерня лідерів» і відбуваються.

 
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < листопада 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30