Новини

«Від серця до серця»

Ось і закінчилось святкування на честь перемоги у Конотопській битві 1659 року, хочеться подякувати всім, хто завітав до нас на свято – гала-концерт переможців та учасників ХХ, ювілейного, конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця» на честь перемоги у Конотопській битві 1659 року.

У зв’язку з карантинними заходами в країні цьогоріч конкурс-фестиваль проходив у стінах Класичного фахового коледжу Сумського державного університету дистанційно.

Перший етап пісенного конкурсу відбувся – 12 травня, його учасниками стали представники талановитої молоді Сумщини та інших областей України, які представили на розгляд журі 52 конкурсні номери.

Другий тур конкурсу відбувся 27 травня, у ньому взяли участь талановиті юнаки та дівчата Конотопського ОТГ, було представлено більше 20 конкурсних номерів.

Хочемо висловити слова подяки вокалістам та керівникам, які долучилися до гала-концерту конкурс-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця» на честь перемоги у Конотопській битві 1659 року, а саме: «Конотопський фаховий медичний коледж», вокальний колектив «Камбіата» Конотопського центру дитячо-юнацької творчості, зразковий вокальний колектив «До-Мі-Соль-ка» Конотопського центру дитячо-юнацької творчості, «Класичний фаховий коледж СумДУ», дитяча музична школа №2, Конотопський НВК-ЗОШ І ступеня-ДНЗ, дитяча музична школа №1. свій виступ присутнім подарувала й член журі фестивалю, Ірина Шевченко.

Особливу подяку висловлюємо «Класичному фаховому коледжу СумДУ» за підготовку ведучих конкурсу-фестивалю, за організацію звукового супроводу гала-концерту.

Щиро дякуємо за допомогу в організації виступів виконавців в рамках гала концерту колективу МБК «Сучасник», МБК «Зоряний», Конотопському центру дитячо-юнацької творчості.

Усім причетним до даного заходу бажаємо нескінченної, світлої та щедрої на добро і вдачу життєвої дороги, здоров’я, вогника в очах. Нехай життя повниться радістю, достатком та новими творчими здобутками.

 
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < вересня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30