Новини

Вихованці ЦДЮТ підкорили м. Чернігів

      Вихованці  хореографічного колективу «Мрія» (на чолі з керівником Анною Юрченко)  та вихованці Клубу спортивного бального танцю «Сучасник» (на чолі з керівником Мариною Сіренко)  з Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості у рамках Всеукраїнського фестивалю "PLANETA dancefest"  25 жовтня відвідали славне місто Чернігів.

      Цей дитячий танцювальний конкурс зібрав творчі  колективи майже з усіх куточків України. Конкурсні змагання проходили у чотирьох вікових категоріях за чотирма номінаціями: народний, класичний, естрадний та бальний танці. Програма фестивалю  складалась   зі 150 номерів.

     Клуб спортивного бального танцю «Сучасник» для змагання представив вихованців у двох вікових категоріях – ювенали та юніори. Діти завзято виступали і  гідно себе  проявили. В категорії  «ювенали» було представлено   16 концертних номерів,  серед яких вихованці  Клубу  отримали нагороду «Золотий призер», а в категорії «юніори» - 24 концертних номера, де наші вихованці отримали нагороду  «Бронзовий призер».

     Хореографічний колектив «Мрія»  виконав три танцювальні  номери:  «Подсолнушки», за який отримав нагороду «Золотий призер», єврейський танок «Семь сорок» виборов нагороду «Бронзовий призер», а солістка колективу  Анна Байло  з номером «Ой, как ты мне нравишся» здобула нагороду «Золотий призер» .

 Журі відзначило виступи  наших хореографічних  колективів  дипломами,  грамотами і кубками.

      За  цими успіхами, звичайно ж, стоїть велика праця керівників  колективів  Марини Сіренко та Анни Юрченко, які самовіддано й талановито працюють  з дітьми.

     Ми щиро вітаємо керівників  та їх талановитих вихованців  із вдалими виступами та бажаємо подальших перемог  та творчих успіхів!

Завідувач організаційно-масовим відділом ЦДЮТ

 В.В. Рошкован.
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < лютого 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28