Новини

10 травня вихованці ЦДЮТ підкорили Львів

На творчих змаганнях у місті Лева наше місто представляли три художні колективи ЦДЮТ і всі виступили достойно: зразкова хореографічна  студія «Лілея» (керівник Тетяна Єрьоміна) здобула перемогу у своїй номінації, вокально-хореографічний колектив «До-Мі-Соль-ка» (керівник Юлія Гланц) посіла 1-ше місце в середній віковій категорії, а вокальний  колектив «Конфетті» (керівник Юлія Хильченко) став кращим у старшій віковій категорії. Разом із цим, солістка ансамблю «До-Мі-Соль-ка» Олександра Темирова посіла 2-ге місце серед вокалістів молодшої вікової категорії.

Претендентів на перемогу було багато (тільки хореографічних колективів змагалося більше двадцяти в одній номінації), але кращий рівень продемонстрували конотопці. Більш того, їхній виступ настільки вразив львів’ян, що організатори конкурсу висловили керівництву нашого міста.  

 Є чим пишатися ще одному творчому колективу ЦДЮТ - телевізійному об’єднанню «Ми плюс «Кон-такт»: його передача «Світ захоплень» стала лауреатом   ХІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю телевізійних спортивних програм «Світ спорту», що проводився у Луганську.

Телерозповідь про юних каратистів, титулованих конотопських спортсменів Артура і Каріну Пономарьових   захоплює з перших хвилин завдяки оригінальній концепції передачі і невимушеній поведінці ведучих Артема Сорокіна, Кирила Ковача і Павла Щерби.   

Про свої досягнення в телевізійному об’єднанні «Ми плюс «Кон-такт»   говорять скромно. Проте саме такі здобутки конотопців у сфері освіти, культури, спорту створюють ім’я нашого міста і роблять його відомим на теренах усієї України.    

 

Валентина Литвиненко
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < лютого 1996 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29