КАРТА САЙТУ

ФОТОМІКС

SHOWCASE

Новини

Персональна виставка Бохани Уляни «Світ моїх захоплень»

Пропонуємо здійснити віртуальну подорож на персональну виставку Бохан Уляни «Світ моїх захоплень», де будуть представлені різножанрові роботи з декоративно-ужиткового мистецтва.

Дівчина вже понад 11 років займається у гуртку «Сувенір» Конотопського ЦДЮТ та в цьому році є випускницею. За цей час Уляна вдало опанувала різні техніки декоративно-ужиткового мистецтва, що на сьогодні є для неї цікавими, актуальними та дали змогу проявити власну креативність, професіоналізм у виконанні досить складних робіт.

З великою шаною та вдячністю вихованка ставиться до майстринь, які навчали її різним видам мистецтва, а особливо до керівника – Л.В. Ушкало.

На фото показані різноманітні роботи Уляни, як за технікою, так і за роками виконання. Найкращі роботи юної майстрині неодноразово займали призові місця на різноманітних виставках та конкурсах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

Дозвольте від імені всіх відвідувачів віртуальної виставки побажати нашій випускниці й надалі удосконалювати свою майстерність. Продовжувати займатися улюбленою справою та за декілька років зустрітися на справжній виставці її робіт у найкращих виставкових залах України.

Фотографії персональної виставки → Фотосвітлини.
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30