Новини

Фільм юних телевізійників ЦДЮТ отримали диплом авторитетного міжнародного фестивалю

На початку вересня в м. Харків проходив десятий Міжнародний дитячий телефестиваль «Дитятко». Потрапили у фінал конкурсу і стали учасниками ювілейних урочистостей у цьому році було як ніколи важко: на суд поважного міжнародного журі було представлено близько півтори тисячі робіт із дев’яносто однієї країни світу. Після перегляду представленої на конкурс телепродукції у кожній із номінації «Кращий ігровий фільм дитячої телестудії» увійшла й отримала диплом і нова робота Зразкового творчого телевізійного об’єднання Конотопського ЦДЮТ «Ми плюс, Кон-такт». Комедія «Важливі доручення, що знята у стилі німого кінематографу і присвячена його першопрохідцям.

На ювілейні урочистості в Харкові, що проходили з 5 по 8 вересня, були запрошені тільки номінанти конкурсу, у тому числі й команда юних телевізійників Конотопського ЦДЮТ на чолі з керівником студії Олександром Платоновим. Крім цікавих майстер-класів членів міжнародного журі на дітей і дорослих чекала надзвичайно яскрава культурно-розважальна програма «Концерт Харківського симфонічного оркестру «100 років кіно музики», відомий мюзикл «Ти-особливий», святкове шоу «Битва фокусників», відвідування одного з найбільших у Європі гольф клубу «Superior» та величезного Центрального парку культури і відпочинку у його унікальними атракціонами тощо.

Чотири незабутніх дні у Харкові справили на всіх учасників фестивалю «Дитятко» незабутнє враження і викликали непереборне бажання знов потратити сюди наступного року.
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31