КАРТА САЙТУ

ФОТОМІКС

SHOWCASE

Колектив "Мрія"

У зв'язку із ситуацією, що склалася в нашій країні, ми змушені були перейти на дистанційне навчання. Робота не зупинилася, вона вирує вповні, але дещо в іншому напрямку! Для того, щоб учасники колективу не забували своїх танців, був створений закритий ютуб-канал (тільки для учасників колективу), де можна переглянути всі концерти минулих років, увесь відеоархів колективу.

Відео звітних минулорічних концертів транслюються на місцевому телебаченню. Також не припиняється робота над базою костюмів: їх

шиють наші вмілі швеї (мами колективу), щоб після закінчення карантину на сцені сяяли наші маленькі зірочки! Усі нові відеоматеріали діти отримують через Вайбер, там і звітують щодо виконаної роботи.

У мережі "Фейсбук" діє давно створена група колективу. Там усі охочі можуть ознайомитися з активною й наполегливою роботою дітей і керівника.

  → →  Зразковий хореографічний колектив "Мрія"

Звісно, це все не може замінити звичайних занять, коли дитина й педагог обмінюються позитивними емоціями від улюбленого захоплення. Для багатьох учасників колективу танець став життєвим кредо.

Танець— це засіб вираження прекрасного, один із видів мистецтва, тому він дає можливість долучитися до культури й мистецтва, учить розуміти прекрасне у звичайному, буденному. Зараз краще для всіх залишатися вдома, оскільки найголовніше й найцінніше- здоров'я дітей!
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < травня 1926 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31